1 / 1
mnogu Eftina Kuca vo dobra sostojba
59.999 €
25.10.2022 15:50

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1950

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Potok

Se prodava mnogu eftina kuca vo dobra sostojba na ubava i mirna lokacija vo Tetovo,odnosno na Potok.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

ATRAKTIVNA KUCA NA GLAVNA ULICA

365000 €

Se prodava kat od kuća vo Čapčoo Sokače!

57999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам