1 / 9
Kamp prikolka , baraka
550 €
Цената не е фиксна
15.05.2022 02:42

Битола / Битола

Prodavam kamp prikolka dolga 4 siroka 2 metra. Nema osovina,na 4 nogari e. Nikade ne kapi.

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Halis
Потврден огласувач
071601244
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам