1 / 10
HYUNDAI I30 1.6 CRDI--90KS--MODEL 2008--SERVISNA KNIGA--NOVO
4.499 €
Цената не е фиксна
03.05.2022 14:05

Битола / Битола

Марка:

Hyundai

Модел:

i30

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

HYUNDAI I30 1.6 CRDI-90KS--EURO 4 STANDARD
--KLIMA LADI ODLICNO
--BORD KOMPJUTER
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--CENTRALNO
--2 KLUCEVI
--6X AIR BAG
--FABRICKO CD RADIO
--KOZEN VOLAN +KOMANDI
--SERVISNA ISTORIJA DO 2020
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA!!!
--MOTOR, KAROSERIJA, ENTERIER EDNAKVI NA NOVO VOZILO!!!
--UVEZENA OD SLOVENIJA,,PODGOTVENA KOMPLETNA DOKUMENTACIJA DO REGISTRACIJA!!!
--MODEL I PRVA REGISTRACIJA 2008,,PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2007
--SOSTOJBA EDNAKVA NA NOVO VOZILO!!!
--VOZILO ZA CENITELI!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

DRAGAN
Потврден огласувач
071-394-113
Испрати Е-маил до огласувачот

HYUNDAI I30 1.6 CRDI-90KS--MODEL 2011--REGISTRIRANA 5.2023!!

4850 €

MAZDA 6 2.O DIZEL--140KS--MODEL 2009--189.000 KM-NOVO VOZILO

6700 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам