1 / 12
БРОНЗЕНИ - СТИЛСКИ VINTAGE & RETRO НОГАРКИ
1 МКД
21.05.2022 13:44

Скопје Центар / Скопје


- Vintage & Retro- стилски ногарки

- Продавам 8 стилски , многу стари ( min.1920/1930 год.) , убави бронзени ногарки, сочувани во оригинална форма, со убава природна старосна патина...

- Ногарките се погодни за реставрација на стара стилска комода, стара стилска фотеља или друго вредно стилско парче намештај...

- Може да се применат и за стара стилска печка како и други vintage i Retro предмети затоа што се здрави, цврсти и носат голема тежина...

- Минимум може да се купат 4 ( четири ) стилски ногарки од вкупно 8 исти стилски бронзени ногарки кои се на продажба...

- Viber 070 350 253


Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Се продава од:

Skopje
Потврден огласувач
070350253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам