1 / 10
VW GOLF 6 2.0 TDI--110KS--MODEL 2010--NOVO VOZILO!!!!
6.999 €
Цената не е фиксна
01.08.2022 14:39

Битола / Битола

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW GOLF VI 2.0 TDI--81KW--110KS--EURO 5
--KLIMATRONIK LADI ODLICNO
--TEMPOMAT
--BORD KOMPJUTER
--PARKING SENZORI NAPRED I NAZAD
--8X AIR BAG
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--CENTRALNO
--2 KLUCEVI
--FABRICKO CD RADIO
--SERVISNA ISTORIJA 209.000 KM
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA!!!
--MOTOR, KAROSERIJA, ENTERIER EDNAKVI NA NOVO VOZILO!!!
--UVEZENA OD SLOVENIJA SO VOZENJE 1.200 KM,,PODGOTVENA KOMPLETNA DOKUMENTACIJA DO REGISTRACIJA!!!
--MODEL I PRVA REGISTRACIJA 2010,,PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2009
--SOSTOJBA EDNAKVA NA NOVO VOZILO!!!
--VOZILO ZA CENITELI!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

DRAGAN
Потврден огласувач
071-394-113
Испрати Е-маил до огласувачот

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN-KLIMA--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!

3100 €

HYUNDAI I30 1.6 CRDI--90KS--MODEL 2008--SERVISNA KNIGA--NOVO

4499 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам