1 / 6
Се продава Peugeot 407 oдлично сочуван
4.700 €
20.01.2022 16:31

Македонски Брод

Марка:

Peugeot

Модел:

407

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava peugeot 407 1.6 hdi 2006 godina so ful oprema registriran do 08 2022 so izvrsen golem i mal servis vo ekstra socuvana sostojba voziloto e celo vreme garazirano i e so servisna kniska .tel za kontakt 077 517 336

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Горан
Потврден огласувач
077517336
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам