1 / 4
Letni Gumi Michelin
1 МКД
28.06.2022 16:22

Гостивар / Гостивар

Se prodavaat 2 letni gumi Michelin 225/45/17 vozeni edna sezona bez nikakvi ostetuvanja, i dve gumi General GRATIS Extra cena inf. 075 334 888

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

miki
Потврден огласувач
075334888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам