1 / 8
Kenwood resiver
6.600 МКД
6.800 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.09.2022 08:27

Гази Баба / Скопје

Prodavam odlicen resiver Kenwood bez nitu Edna mana nema grepka premnogu socuvan 5x1 sviri I vo stereo mod I'ma I ekvilajzer vrven resiver tezok e 12.5kg.cena 120e.100w po kanal na 4oma mozna e proba

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

Ivica
Потврден огласувач
078290367
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам