1 / 12
3Д принтање / 3D printing
По Договор
30.03.2022 20:29

Ѓорче Петров / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

3D принтање на секаков вид на модели по ваш избор со FDM технологија. Цената на извршен принт зависи од големина и копмлексност на модел. За повеќе информации контактирајте ме.

Категорија: Услуги, Сервисери / Нови Технологии

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
071264196
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам