Prodavam trofazen agregat 6,5 KS
25.000 МКД
02.02.2022 08:00

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Prodavam agregat (na bezin), donesen od Germanija , samo ednas e vklucen za testiranje, se prodava bidejki e slab za nasite potrebi.
Deklarirana moknost: 6.5KS ili ~ 4.8kW ( 1.6 kW po faza)

Kontakt tel: 075 690 243 Miki

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Миодраг Филиповиќ
Потврден огласувач
075804526
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам