Solaren sistem 220l
7.000 МКД
08.02.2022 22:04

Штип / Штип

Komplet solaren sistem 220l komplet funkcionalen ( bojlerot dupnat) eftino

Категорија: Дом и Градина / Соларни систeми и Опрема

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
076308307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам