1 / 9
4 Solidni M+S Gumi R15
3.499 МКД
25.04.2022 03:51

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

185

Висина:

65

Дијаметар:

15

***4 Pollovni Gumi vo super sostojba

Komplet Zaedno:
*** 2 Pollovni Gumi vo dobra solidna sostojba od Marka Michelin Alpin 185/65 R15 M+S…
***Cena e 3499 den/za 2…

*** 2 Pollovni Gumi vo dobra solidna sostojba od Marka Good Year 195/65 R15 M+S
***Cena e 3499 den/za 2…

*** Cena za site 4 - Imaa Popust…
*** Prifatam i ponuda od vasa strana…
*** Prakam i po kargo…

Info na tel: 070722117

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Ylli
Потврден огласувач
070722117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам