Svedska transportna firma ima potreba od vozaci
85 €
09.11.2022 14:30

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Transportna firma so sedishte vo Bugarija ima potreba od vozaci
So EU-dokumenti
Relacija Benelux , Svedska , Germanija
85e Dnevnica
Priznaeni Internet i avionski karti
Baza vo Svedska
Povekje info na : 078 313 454

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078313454
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам