1 / 11
Alfa 147 1.9 jtd Alfa 156 1.9 jtd Opel Vectra 2.0i i 2.0 dci
По Договор
21.01.2022 16:03

Кичево

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 147

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

200 kw / 272 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Avtomobilite se davaat samo za delovi:
Alfa 147 1.9 jtd
Alfa 156 1.9 jtd
Opel Vectra 2.0i i 2.0 dci
Gi imam skoro site delovi karoseriski i motorni
Kontakt na:

078 457 480 Dragan
078 457 480 Dragan
078 457 480 Dragan

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
075233649
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам