1 / 7
Продавам Kenwood
4.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.04.2022 21:52

Ѓорче Петров / Скопје

Продавам сараунд Kenwood KRF - V5050D во одлична состојба,потполно функционален и одличен изглед користен претежно по потреба. За цената секако има договор.

AUDIO section (KRF-V5050D)

DIN/IEC (DIN 1 kHz, 0.7% T.H.D., 6 Ω) ............... 110 W + 110 W
Effective power output during SURROUND operation
FRONT (1kHz, 0.7% T.H.D. at 6 Ω, one channel driven)
.............................................................................. 100 W + 100 W
CENTER (1kHz, 0.7% T.H.D. at 6 Ω, one channel driven)
............................................................................................. 100 W
SURROUND (1kHz, 0.7% T.H.D. at 6 Ω, one channel driven)
.............................................................................. 100 W + 100 W
Total harmonic distortion ............................. 0.050% (1 kHz, 50W, 6 Ω)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
070359155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам