Baram rabota
300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.01.2022 19:22

Гази Баба / Скопје

Категорија:

Општи работни места

Пол:

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Слабо

Baram rabota kako prodavacka, sadomijacka, pomoshnik slatkar-gotvac...
071 696 818

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Antoneta
Потврден огласувач
071696818
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам