Kuca blizu Opstina
По Договор
16.01.2022 19:24

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

420 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

420 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

000

Година на реновирање:

000

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Centar

Na prodazba e kuca vo blizina na opstina, vo centralno gradsko podracje. Kucata e samostalna, ne e lepena od niedna strana, so ubavo sreden dvor, so 2 parking prostori vo dvorot, obelezeni i pokrieni. Cena 295.000 euro.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tomevski Micko
Потврден огласувач
072577460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам