1 / 3
Cooperminer 36
1.500 МКД
04.05.2022 14:38

Кочани / Кочани

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

36

Боја:

Сина

Se prodavaat detski cizmi vodootporni br 36 ekstra zacuvani.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
070249988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам