Kuca na super lokacija
По Договор
16.01.2022 19:35

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

365 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

365 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

000

Година на реновирање:

000

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Centar

Se prodava kuca na odlicna lokacija vo centar, na 100 m od plostadot. Kucata e stara, ne e za ziveenje, no se naogja na lokacija, koga bi se izgradil nov objekt, bi se dobilo nekolku lokali i 2 kata stanben prostor. Ne e lepena od niedna strana, vo blizina na park i zelena povrsina. Cena 290.000 euro.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tomevski Micko
Потврден огласувач
072577460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам