Kuca vo centar, kaj Sat xhamija
По Договор
16.01.2022 19:45

Тетово / Тетово

Број на соби:

8

Квадратура:

220 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

220 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

000

Година на реновирање:

000

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Centar

Se prodava kuca vo centar, blizu Sat malo, na glavna ulica. Kucata raspolaga so 2 lokali, edniot na prizemjeto na kucata - momentalno kafic so terasa. Ima i 2 kata stanben prostor. Lepena e na dvete strani. Cena 220.000 euro.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tomevski Micko
Потврден огласувач
072577460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам