1 / 8
2 skoro NOVI Letni gumi 205/55 R16
3.999 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.05.2022 01:03

Гостивар / Гостивар

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

205

Висина:

55

Дијаметар:

16

***2 Pollovni Gumi, skoro NOVI vo super sostojba 205/55 R16

Komplet Zaedno:
*** 2 LETNI GumI vo Super dobra sostojba od Marka VIKING 205/55 R160
***Cena e 3999 den/za 2…
*** Prifatam i ponuda od vasa strana…

*** Prakam i po kargo…

Info na tel: 070722117

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Ylli
Потврден огласувач
070722117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам