Kuca na dobra lokacija, blizu dr. Macura
По Договор
16.01.2022 20:03

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

000

Година на реновирање:

000

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Kuca blizu Kasarna

Se prodava kuca blizu Kasarna, kaj dr. Macura od ponova gradba. Raspolaga so ; podrum ; golem lokal na prizemjeto ; kat so komforen stanben prostor kako dvosoben stan ; i priprema za izvedba na visoko potkrovje isto taka stanben prostor. Ima sredena dvorna povrsina so zelenilo. Kucata e lepena o ednata strana. Cena 155.000 euro.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tomevski Micko
Потврден огласувач
072577460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам