1 / 6
Rezervna Guma 205/55 R16 so bandas 5x112 za VW, Audi i dr…
3.499 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.05.2022 01:03

Гостивар / Гостивар

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

6J

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Rezervna Guma skoro nova vo super dobra sostojba 205/55 R16 so celicen bandas 5x112 R16 za VW,Audi, Passat, Alhambra, Touran, Seat i drugi koli…

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Ylli
Потврден огласувач
070722117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам