1 / 5
Ozvucuvanje vo odlicna sostojba
1.900 €
Цената не е фиксна
16.01.2022 21:18

Охрид / Охрид

Se prodava profesionalno ozvucuvanje vo odlicna sostojba

Kontakt: 078-308-160

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
078249650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам