1 / 2
Kablovi za zvusnici i za mikrofoni
3 €
21.05.2022 09:50

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Gumeni kabli za zvusnuvi emek 4x2.5 2x2.5 2x1.5 silikonski 2x1.5 za miktofoni sterro i mono

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Alit
Потврден огласувач
070235390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам