1 / 6
Korg Triton Le
180 €
23.01.2022 17:52

Делчево / Делчево

Sintisajzerot e solidno socuvan, ne e kako nov, no funkcionira se na nego extra za parite. So sintisajzerot ide memoriska karticka Smart Media 128mb i extra set na nego, so mnogu dobri terci i golem broj na razni boi.
Cena: 180 evra

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078699909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам