1 / 8
Се продава џип Нисан Терано 2.7
5.500 €
17.01.2022 08:13

Неготино / Неготино

Марка:

Nissan

Модел:

Terrano

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Се продава џип Нисан Терано 2.7 66 kw

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Јане
Потврден огласувач
075888667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам