1 / 10
MERCEDES BENZ SPRINTER 213 CDI EURO4-5 2007-2010-2012
123 €
04.05.2022 21:41

Брвеница / Тетово

MERCEDES BENZ SPRINTER 213 CDI EURO5
VITIT:2007-2010-2012
KM:
MOTOR :95KW EURO4-EURO 5
7 ULESE PER PUNTOR
GOMA275-75R16C
•Radio
•Sandek platform per ngarkim 2.7 m
Te imporyuar nga Gjermania

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Mikseri-Bageri-kiperi-Betoski pumpi
Потврден огласувач
071787148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам