1 / 11
Продажба на нови станови во Штип
По Договор
30.08.2022 13:00

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

1 m²

Греење:

Друго

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Со задоволство Ви ја претставуваме новата понуда на Алекс во Штип.
Становите кои ги нудиме се со различни големини, од 49м2 до 98м2, сите со функционален, максимално искористен станбен простор, по мерка на купувачите.
Искуството, препознатливиот квалитет и користењето на современи градежни материјали ќе им овозможи на нашите клиенти долгорочно да уживаат во безбедно, квалитетно и модерно домување.
Исто така, внимателно избраната локација на нашиот нов станбен објект, ќе Ви овозможи комфорно и спокојно домување.
Околку комплексот се предвидени паркинг места за секој стан, како и подрумско ниво со помошни простории.

Kонтактирајте не за повеќе информации:
☎️ +389 (0) 78 410 580
☎️ +389 (0) 77 986 830
🌐 https://aleks-stanovi.mk/

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

radmila
Потврден огласувач
077709966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам