1 / 11
Honda Hornet 900
2.600 €
Цената не е фиксна
09.02.2022 13:27

Кичево

Марка:

Honda

Вид:

Туринг

Година:

2002

Модел:

Hornet 900

Километри:

30000

Prodavam Honda Hornet 900 vo super sostojba, napraven servis i dodatna oprema

- Maslo (Motul)
- Lanec (DiD)
- Zvezdi
- Diskovi
- Plocki (Brembo)
- Rizoma volan
- Rizoma retrovizori

Motorot e na Bg tabli

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

/
Потврден огласувач
071263159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам