1 / 7
3D Print Uslugi i Modeliranje
По Договор
17.01.2022 11:56

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

3D принт услуги на 3D принтер и моделирање на предмети по желба!

Изработка и дизајн на 3D модели и предмети
3D Привезоци, Рекламен материјал, Украси, 3D Скулптури, Детски играчки, Калапи за колачиња , Пластични делови за машини

Изработуваме делови по ваши нацрти/фајлови а правам и модели по барање.

Достапен е избор на поголем асортиман на материјали, во зависност од намената:
PLA, PETG, TPE, ABS и други.


За повеќе инфо :
075/472-750 Дамјан (достапен и на Viber)

Категорија: Услуги, Сервисери / Нови Технологии

Се продава од:

Дамјан
Потврден огласувач
075472750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам