1 / 1
ДИКТАФОН, СНИМАЧ НА ТОН
1.200 МКД
Цената е фиксна
31.07.2022 21:06

Бутел / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Високо квалитетен диктафон снима на мемориска картичка, со сопствена батерија, многу корисна алатка за концерти, предавања, разговори, интервјуа, излагања, состаноци, договори, долго време на снимање, лесна употреба, едноставно.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Диктафони

Се продава од:

Radomir
Потврден огласувач
070550847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам