1 / 10
Mercedes Ml-230 4x4 Benzin/Plin
4.600 €
17.01.2022 14:35

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 230

Година:

2000

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava mercedes ml 230 benzin plin Racen Menuvac full oprema
Krem Kozni sedista
Reduktor na dugme
Panorama Krov
El sedista
Greaci na sedista
El retrovizori
El stakla
2 kluca
4 zimski gumi
Display blootooth radio.
Pominato 260.000km
Mozna zamena so moja doplata samo za bmw 3.0 audi a6 3.0
Kontakt telefon: 071 617 141
Ili na Viber: 078 367 841Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Risteskibussiness9@gmail.com
Потврден огласувач
078367841
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам