1 / 6
tus kabina tush kabini
4.500 МКД
03.02.2022 12:59

Охрид / Охрид

Tуш кабини во одлична состојба комплет со кади.

120x80cm - 5000den
80cm - 3500den
90cm - 4000drn

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кабини

Се продава од:

Tools
Потврден огласувач
070311133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам