1 / 6
Molzacka Gumil
10 €
24.06.2022 18:35

Пехчево / Берово

Se prodava molzacka Gumil, mnogu malku koristena, kako nova, so nea se molzeni dve kravi 5-6 godini. Za poveke informacii na telefon 075-375-375 Vlatko

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

VLATKO
pehcevo
Потврден огласувач
075 375 375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам