1 / 4
USB LED Lenta 3 metri + Kontrola preku muzika ili dalinsko
550 МКД
23.09.2022 23:19

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Novi Led lenti. se napojuvaat so struja preku USB konektor
Dolzina 3 metri
Moze da se kontroliraat i da menuva boja preku dalinsko, a moze i preku muzika, ima vgraden mikrofon senzor

Mozna dostava niz MK so doplata 150 den

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам