1 / 3
iphone 13 pro max /13pro/13/13mini
По Договор
06.06.2022 11:13

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iphone 13 pro max /13pro/13/13mini

Боја:

Gold

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

iphone 13 pro max /13pro/13/13mini
🔥iphone 13 pro max 256gb gold 1299€
🔥iphone 13 pro max 256gb blue 1299€
🔥iphone 13 pro 256gb blue 1250€
🔥iphone 13 pro 128gb black 1150€
🔥iphone 13 128 gb red 850 €
🔥iphone 13 mini 256gb red 770€
🔥iphone 13 mini 128gb black 730€
telefonite se novi neotpakuvani so intarnacionalna garancija doneseni od ch evropski odgovaram samo na telefon bez zameni samo kes 📞077/620/289📞

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

petar
Потврден огласувач
077620289
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам