1 / 12
Sony DCR-DVD404E
70 €
17.01.2022 18:05

Куманово / Куманово

U ispravnon stanju provereno snima i reprodukuje , prodaje se sa adapterom i mini dvd discom , baterija vrlo dobra

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

Faruk
Потврден огласувач
+38349211975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам