1 / 2
Kupuvam stan centar Ohrid
1.350 €
30.11.2022 23:30

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Нема

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Do 1250€ za kvadrat.
Kupuvam stan od 20m2 do 50m2,moze nov,poloven,,namesten/nenamesten,max.do tret sprat,iskljucivo centralno gradsko podracje:
-Ohridska banka(Sparkasse),
-Turisticka,
-Opstina,
-Nlb,
-Staro kino,
-D.Vlahov,
...i sekoja atraktivna lokacija.
Povelete ponudete,plakanje vo kes.
Dodeka ne pocnale da pagaat cenite na nedviznini.

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

ljupco
Потврден огласувач
075439920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам