1 / 1
Bitumen katran za izolacija
1.000 МКД
Цената е фиксна
03.10.2022 13:03

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam 7 kanti novi nekoristeni bitumen-katran, vo edna kanta ima 20 kg, za parket, izolacija vo gradeznistvo i dr razni raboti.. Barajte na ovoj broj: 078248825

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Dejan
Skopje
Потврден огласувач
078248825
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам