1 / 3
Dresovi
2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.05.2022 09:30

Дебар / Дебар

Se prodavat dresovi od RK Vardar od marka Hummel ( dresovite se novi). Vkupno 7 kom ( 4 XL i 3 L.

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

Tiron
Потврден огласувач
070527725
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам