1 / 4
Cesmi novi Germansmi
1 МКД
11.06.2022 14:34

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Cesmite se novi ne odpakovani so keramicki diskovi za meshanje na vodata i samiot proizveditel dava 5 godini garancija na proizvodot.Edniot model e so crevo za izvlekuvanje so tush.
Viber: +38970946944

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
+38970946944
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам