1 / 3
Stanovi na prizemje za deloven prostor 50m2 /60m2/ 75m2
1 €
10.07.2022 23:29

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Друго

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Se prodavaat stanovi od 50m2 / 60m2 / 75m2 na prizemje idealni za deloven prostor na poveke lokacii vo centralen del na kicevo Povekje informacii Vlatko 070318320.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodavaat novi stanovi na Bul. Osloboduvanje

1 €

Stanovi na prizemje za deloven prostor 50m2 /60m2/ 75m2

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам