1 / 10
MAN TGA D 20 COMON RAIL 26.350
123 €
03.05.2022 12:47

Брвеница / Тетово

MAN TGA D 20 COMON RAIL
Model: 26.350
Year: 9/2006
Engine: 350 PS
Transmission: Manual Gearbox
Drive: 6x4
Concretemixer Steter

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Mikseri-Bageri-kiperi-Betoski pumpi
Потврден огласувач
071787148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам