1 / 7
Izdvam speat od kuka
5.000 МКД
08.02.2022 11:20

Штип / Штип

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ul pirinska

Izdavam sprat od kuka blizu centaro
078271020

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

070
Потврден огласувач
00000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам