1 / 4
Креветче за бебе
5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.03.2022 10:54

Битола / Битола

Продавам две креветчиња за деца користени една година..Креветчињата ѓи добивате со комплет навлаки и душек со алое вера пена..
Може да се купат и одделно,лесни се за монтажа има и видео упатство за монтирање.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
076561128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам