1 / 4
Masina za betonski blokovi..zamena moze
69 МКД
03.05.2022 19:26

Штип / Штип

Se prodava profesionalna masina za betonski blokovi kompletno aftomatska moze zamena

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Bubo
Потврден огласувач
072545445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам