1 / 6
Maski KAPUT XXL
1 МКД
20.09.2022 15:40

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XXL

Боја:

Темно сива

Prodavam maski volnen kaput, XXL golemina, temnosivkasta boja. Kvalitetno i evtino..

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

blasko
Потврден огласувач
070538608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам