1 / 8
AUDI A3 S-LINE 2.0 TDI 170KS - 07
По Договор
Денес 10:09

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

uvezena od CH
plateni site davacki do registracija
za poveke info. javete se!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vw
Потврден огласувач
070223673
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам