1 / 1
iPad 8ma generacija (2020) 10.5
18.500 МКД
Цената е фиксна
20.01.2022 10:10

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Apple

Големина на екранот:

10" инчи

Ipad 8ma generacija (2020) 10.5 inchen
128 GB

Socuvan, bez grebnatina. Sleduva vo kutija so originalen polnac.

Plus futrola i zastita na ekran plateni (6000) denari sleduvaat gratis.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Edis
Потврден огласувач
075339639
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам